Pri Robertu se strižem od odprtja Uredništva leta 2007. Malo pozneje se mu je pridružil Nejc in tako sem dobila kar dva frizerja, vredna mojega zaupanja. Ko sem se odselila iz Ljubljane, sem se zelo trudila, da bi našla zamenjavo zanju, a mi ni uspelo. Vračam se k njima. Vedno znova.
Moja izkušnja z Meri je bila fantastična. Prvič sem odšla od frizerja zares zadovoljna. Vzela si je veliko čas za razumevanje mojih želja, svetovala mi je glede tipa las in nege, na koncu mi je obrazložila tudi kako naj svoje lase oblikujem. Odlična izkušnja, priporočila bi jo prav vsakemu. Veselim se naslednjega obiska 😄
Moja izkušnja z Meri je bila vrhunska. Vodila me je skozi cel proces, naučila pa me je ogromno novih stvari o negi in stiliranju mojih las. S končnim rezultatom pa sem izjemno zadovoljna.