Pri Robertu se strižem od odprtja Uredništva leta 2007. Malo pozneje se mu je pridružil Nejc in tako sem dobila kar dva frizerja, vredna mojega zaupanja. Ko sem se odselila iz Ljubljane, sem se zelo trudila, da bi našla zamenjavo zanju, a mi ni uspelo. Vračam se k njima. Vedno znova.
Moja izkušnja z Meri je bila fantastična. Prvič sem odšla od frizerja zares zadovoljna. Vzela si je veliko čas za razumevanje mojih želja, svetovala mi je glede tipa las in nege, na koncu mi je obrazložila tudi kako naj svoje lase oblikujem. Odlična izkušnja, priporočila bi jo prav vsakemu. Veselim se naslednjega obiska 😄
Zelo zadovoljna z striženjem in končno frizuro. Meri ima super energijo in se mi je res posvetila, svetovala upoštevala moje želje, da sem iz salona odšla nasmejana. Vidi se da ima veliko izobrazbe in znanja, ki ga preda stranki. 100 % recommend! ❤️
Prvič sem bila v tem salonu. Strigla me je Meri in mi naredila frizuro, ki je TOP – takšno, da imam z njo res minimalno dela, hkrati pa vedno izgleda urejeno. Med striženjem mi je sproti dajala razne nasvete glede nege in oblikovanja, kar mi je bilo res v pomoč. Z rezultatom sem zelo zadovoljna in jo z veseljem priporočam naprej! ❤️
Moja izkušnja z Meri je bila vrhunska. Vodila me je skozi cel proces, naučila pa me je ogromno novih stvari o negi in stiliranju mojih las. S končnim rezultatom pa sem izjemno zadovoljna.