Prijavite se in delite svoje mnenje.
Prijaten salon,prijetno in prijazno osebje,hitra in prijetna postrežba,ugodne cene,priporočam obisk.
Ne znajo barvati pramenov
Super osebje. Se boljše usluge. Se počutiš res domače in zadovoljno. Se ti posvetijo kot oseba ne pa kot tekoci trak. Priporočam vsem
Prijaten salon,prijetno in prijazno osebje,hitra in prijetna postrežba,ugodne cene,priporočam obisk.