
Ne znajo barvati pramenov
Super osebje. Se boljše usluge. Se počutiš res domače in zadovoljno. Se ti posvetijo kot oseba ne pa kot tekoci trak. Priporočam vsem
Kontinuirano visoka kvaliteta usluge ob sprejemljivih cenah, prijazno in profesionalno osebje. Čista petka.
Dober frizerski salon. Upoštevajo vsakršne želje, tudi če so tako zahtevne. Edini minus so dokaj visoke cene.
Prijaten salon,prijetno in prijazno osebje,hitra in prijetna postrežba,ugodne cene,priporočam obisk.