Prijavite se in delite svoje mnenje.
Hitro na vrsti in odlična storitev. Barva, ki me ne peče ali skeli. Otroci zelo radi gredo do frizerke Urške.
vredu je
Zelo kvalitetne frizerske storitve, prijazno osebje
Hitro na vrsti in odlična storitev. Barva, ki me ne peče ali skeli. Otroci zelo radi gredo do frizerke Urške.