Prijavite se in delite svoje mnenje.
Hitro na vrsti in odlična storitev. Barva, ki me ne peče ali skeli. Otroci zelo radi gredo do frizerke Urške.
vredu je
Zelo kvalitetne frizerske storitve, prijazno osebje
Prijazno osebje in odličen ambijent
Zelo prijazena frizerka. Udoben frizerski salon in zelo dobre cene.
Hitro na vrsti in odlična storitev. Barva, ki me ne peče ali skeli. Otroci zelo radi gredo do frizerke Urške.