Prijavite se in delite svoje mnenje.
Zelo prijetno in prijazno osebje. Striženje zelo na nivoju 👌.
Prijazno in prilagodljivo osebje.
Zelo zadovoljna,našla prijazno in spretno osebje,tako da se zagotovo še vrnem.😊
Zelo prijetno in prijazno osebje. Striženje zelo na nivoju 👌.