Prijavite se in delite svoje mnenje.
Zelo prijetno in prijazno osebje. Striženje zelo na nivoju 👌.
Prijazno in prilagodljivo osebje.
Zelo zadovoljna,našla prijazno in spretno osebje,tako da se zagotovo še vrnem.😊
Salon primernejši za fine gospe visoke družbe!
Vse jje ok samo me je motilo da se kadi v dvorani.
Zelo prijetno in prijazno osebje. Striženje zelo na nivoju 👌.