
Odlično...zelo profesionalno in kvalitetno 👍 priročam vsem 🩷🥰
Z obiskom pri bojani sem bila več kot navdušena! Frizerka je izredno prijazna, strokovna in natančna. Takoj je razumela, kaj si želim, in rezultat je presegel moja pričakovanja. Poleg tega je bilo vzdušje v salonu sproščeno in prijetno, kar je celotno izkušnjo naredilo še boljšo. Z veseljem se bom vrnila in priporočam vsem, ki iščejo kvalitetno storitev in odličen pristop!”
Zelo prijazna, profesionalna in vrhunska frizerka. Vedno ugodi strankam in vsakega lepo sprejme! Definitivno priporočam🤗🙌🏽
Pridna,prijazna,vedno nasmejana,najboljša frizerka v Sežani. Priporočam vsem❤️
Najboljsa frizerka ! Prijazna in pridna ❤️