Prijavite se in delite svoje mnenje.
Zelo dobro striže. Nadvse prijazna frizerka in dobra cena.
Da moras iti za tem drugemu frizerju da te popravi
Super osebje, pa še ugodne cene za redne stranke!🍀🍀🍀
Zelo dobro striže. Nadvse prijazna frizerka in dobra cena.