
Da moras iti za tem drugemu frizerju da te popravi
Super osebje, pa še ugodne cene za redne stranke!🍀🍀🍀
Nataša zelo prijazna, obvlada mešanje barv in kako kaj prime na določen las. Vedno gleda,da ne uniči povsem las in realno tudi prej pove kaj je možno. Sploh za blont barve nardi tak kot treba ne da si rumen ali oranžen. Top frizerstvo.priporočam
Vse naredi na hitro in površno.
Zelo dobro striže. Nadvse prijazna frizerka in dobra cena.