Prijavite se in delite svoje mnenje.
Zelo prijazne, strežejo potrebam, ne bi zamenjala studia nikoli, hvala
Zelo prijazni frizerki, prijetni. Kakovostno delo ter ugodno. Priporočam 😊
Čeprav malce visoke cene super striženje ter prijazne frizerke
Zelo prijazne, strežejo potrebam, ne bi zamenjala studia nikoli, hvala