
Zelo prijazni frizerki, prijetni. Kakovostno delo ter ugodno. Priporočam 😊
Čeprav malce visoke cene super striženje ter prijazne frizerke
Super frizerke, ki delajo s srcem in dušo za svoje stranke. Zelo zadovoljna s storitvijo, kodri so mi zdržali še dolgo po obisku. Prijazen odnos do strank, da ne omenjam super kavice med obiskom pri njih. Toplo priporočam.
Dobro in poceni. Odličen odnos do strank, nevsiljiv, z veseljem pridem.
Zelo prijazne, strežejo potrebam, ne bi zamenjala studia nikoli, hvala