Prijavite se in delite svoje mnenje.
Nisem še bil pri tej gospe andreji ampak bom šel.
Glede na ocene, pričakoval višjo kvaliteto ali vsaj nižjo ceno striženja. Povprečno klasično striženje brez prilagajanja na lasišče
Brez naročanja in ugodne cene ter super frizerki.
Nisem še bil pri tej gospe andreji ampak bom šel.