Vedno prijazen lastnik Marko. Vidi se da opravlja svoje delo z veseljem, dela kvalitetno in z občutkom ter se potrudi, da vsaka stranka zadovoljna zapusti salon.
Valentin
TP
Tadeja Polanec
Polona je dbest! :) Že več let super zadovoljna z barvanjem in striženjem.
TP
Tomaz Primozic
It's was always super, friendly, good haircut and a fair price.
Vedno bil super po strižen, za dobro ceno. Pa še zelo prijazni so povrh.
Vedno prijazen lastnik Marko. Vidi se da opravlja svoje delo z veseljem, dela kvalitetno in z občutkom ter se potrudi, da vsaka stranka zadovoljna zapusti salon. Valentin