
Polona je dbest! :) Že več let super zadovoljna z barvanjem in striženjem.
It's was always super, friendly, good haircut and a fair price. Vedno bil super po strižen, za dobro ceno. Pa še zelo prijazni so povrh.
Najbolj zadovoljna, si vzamejo čas za vsako stranko posebej, zelo prijazni vsi 👏🔝
Najboljši frizer v Sloveniji in tudi izven nje
Vedno prijazen lastnik Marko. Vidi se da opravlja svoje delo z veseljem, dela kvalitetno in z občutkom ter se potrudi, da vsaka stranka zadovoljna zapusti salon. Valentin