Že leta nisem imela tako super frizure in res sem vesela, da sem tako hitro dobila termin. Vrhunsko svetovanje in tudi izvedba. In tudi doma sem si z lahkoto naredila enako frizuro.
AS
anton Sečnik
Delovna gospa, hitra in prijazna. Z mojimi lasmi ni bilo veliko dela, krtačka- mašinca! V redu!
SŠ
sabina širca
Odlična frizerka, vzdušje in svetovanje! Vedno zadovoljna.
Že leta nisem imela tako super frizure in res sem vesela, da sem tako hitro dobila termin. Vrhunsko svetovanje in tudi izvedba. In tudi doma sem si z lahkoto naredila enako frizuro.