
Delovna gospa, hitra in prijazna. Z mojimi lasmi ni bilo veliko dela, krtačka- mašinca! V redu!
Odlična frizerka, vzdušje in svetovanje! Vedno zadovoljna.
Veeeeedno suuuuper doživetje....vedno nova transformacija frizure...edina oseba, ki ima moje in mamino popolno zaupanje...visoko priporočam....samo tako naprej.
Najboljša frizerka! Prijazna, pozitivna, predvsem pa obvlada svoj posel.
Že leta nisem imela tako super frizure in res sem vesela, da sem tako hitro dobila termin. Vrhunsko svetovanje in tudi izvedba. In tudi doma sem si z lahkoto naredila enako frizuro.