Frizerka je natančna, prijazna in me postriže tako, da mi pristaja.
ID
Ivanić Dalibor
Stara šola frizerstva,(že leta in leta se strižem tam). Odlično in zelo natančno striženje, profesionalni pribor,brez hitenja, vedno zadovoljen.Pa še nekaj,cenejše striženje za približno 40% od lokalne konkurence. Priporočam!
Frizerka je natančna, prijazna in me postriže tako, da mi pristaja.