
Stara šola frizerstva,(že leta in leta se strižem tam). Odlično in zelo natančno striženje, profesionalni pribor,brez hitenja, vedno zadovoljen.Pa še nekaj,cenejše striženje za približno 40% od lokalne konkurence. Priporočam!
V nulo.😉
Osebje prisluhne željam stranke.
Super storitev za zmerno ceno.
Frizerka je natančna, prijazna in me postriže tako, da mi pristaja.