Prijavite se in delite svoje mnenje.
Prijaznost, strokovnost, čista petka.
Zelo zadovoljna z njihovim delom in prijaznostjo.Barvanje z kano je brezhibno .
Če je denar je lepo
Prijaznost, strokovnost, čista petka.