
Zelo zadovoljna z njihovim delom in prijaznostjo.Barvanje z kano je brezhibno .
Če je denar je lepo
Moji lasje so že po prvem tretmaju z naravno kano, kot prerojeni. Mehki, sijoči, voljni, skratka lepi. Brava še ni čisto prava, a sem prepričana, da bom po četrtem tretmajo, čudovita. Ambijent je tudi zeeeelooo..... prijeten sproščujoč, jaz sem tam skor zaspala. 😊🌹🍀🐞💓
Priporočamo !!!
Prijaznost, strokovnost, čista petka.