Prijavite se in delite svoje mnenje.
Slaba in površna storitev. Ne priporočam.
Odlična in prijazna frizerka.
Katja je zelo prijazna in hitro ter kvalitetno postriže.
Slaba in površna storitev. Ne priporočam.