Prijavite se in delite svoje mnenje.
Slaba in površna storitev. Ne priporočam.
Odlična in prijazna frizerka.
Katja je zelo prijazna in hitro ter kvalitetno postriže.
👍
Moja frizerka zadnjih 15 let top👍👌
Slaba in površna storitev. Ne priporočam.