Prijavite se in delite svoje mnenje.
Pa simpatično mesto. SUPER SO.
Mali okal s tradicijo,solidna cena,frizerki pa dobre.
Zelo sem zadovoljna z friziranjem
Pa simpatično mesto. SUPER SO.