
Mali okal s tradicijo,solidna cena,frizerki pa dobre.
Zelo sem zadovoljna z friziranjem
Zelo zadovoljna s storitvijo. Zelo prijazna in s posluhom za stranko. Obvlada svoj posel 100
GOSPA MOJCA JE ŠEFICA SALONA IN TISTI DAN JE POLEG NJE FRIZIRALA GA. SAŠKA. CENE SO ZELO,ZELO UGODNE , ZATO RAJE POKLIČEM IN SE 🔜NAROČIM 10. DNI PREJ ZA OBA , NAJVEČ JE ZA POČAKATI DO 🔜10.minut! OBE STA ZELO PROFESIONALNI🎓👑👼 FRIZERKI V ZELO PRIJETNEM AMBIENTU ! SE REDNO NAROČAM IN SE VOZIMA🚌 IZ MARIBORA DO CELJA-Nova Vas💑💭😉💨💋💋💇😇🌞🎓👑 IN TOKRAT JE BIL POLEG MENE MOJ MOŽ 💍😇😎,KI JE SKEPTIK IN IMA ZELO ,ZELO GOSTE LASE ,SI SAMA VIDELA SAŠK,KAKO JE ZAČEL UŽIVAL,BIL PRESENEČEN NAD FRIZURO IROKEZE, DA JO LAHKO SPREMENI OZ. POČEŠE V KATERO KOLI STRAN IN NE SAMO NA SREDINO, BIL ZELO NAVDUŠEN IN PRESENEČEN NAD FULL COOL FRIZURO, HVALA TI SAŠKA V IMENU OBEH!💑💍! MENE SI TUDI POSTRIGLA V NULO OZ.BOLJE KOT SEM SI ZAMISLILA SAMA,ZASE IN ZANJ ,UPAM NA ŠE VEČ ISKRENIH PREDLOGOV ,SAJ IMAMA VEDNO PROBLEME Z VRTINCI NA GLAVI! SUPER💑💍😉💭💨💋💋💎💇 SI in ZMAGA JE TVOJA =💪,KOT MAMICA, ŽENA IN KOT FRIZERKA,😉😇💞®™! VEDNO PONUDI KAVO ALI SOK, PRELISTAŠ REVIJE IN KO SE ODLOČIŠ ZA FRIZURO IN BARVO, TER BARVANJE TREPALNIC IN BRADE, TER ZA VSE VRSTE PRILOŽNOSTI, PRIREDITEV IN PRAZNOVANJA ZA POROKE, OBLETNICE, VALETE, OBHAJILA,KRSTE, MATURANSKETI BO VEDNO POMAGALA IN PRIPOROČALA KAJ BI SE TI NAJBOLJ PODALO OZ.DOPADLO GLEDE NA TVOJO POLT, OBLIKO GLAVE, VRTINCEV ,RESIC IN TVOJE POSTAVE OZ.PODA ISKRENO MNENJE, SAJ JE PREDANA SVOJEMU DELU, TAKO KOT JE TREBA-100%,KOT BI PRIČAKOVAL PRI VSAKEM FRIZERJU,A TEGA NI DALEČ NAOKOLI!!! Ga.Saška , najlepša hvala za dobro voljo in pristni topel 😉😇 nasmeh,še posebej,ko se zaklepetama, za naju dva ste No.1 v celi Sloveniji,saj ste sama priznala,da drugega dela ne bi opravljala za nič na svetu! Veselje do dela se izraža skozi tvoje roke in obraz, saj ti oči, 💇👀🌞kar žarijo.To pove ,da ni lepšega na svetu kot delo ,ki ga obožuješ in opravljaš!! P.S.-Najlepša hvala za irokezno frizuro za moža in zame visoki paž. Se vidimo. Lepe pozdrave tebi in tvoji družini in team-u! RADA TE IMAM-A! Mi2
Pa simpatično mesto. SUPER SO.