Prijavite se in delite svoje mnenje.
Res zelo sproščeno vzdušje in stranka je za njih na prvem mestu. Jaša top top💪💇♂️
ful dobri frizerji in se dobr strizejo in se dobre cene za tako dobro frizuro j ti jo nardijo
Salon je fantastičen... Super EKIPA... Kar mi pa je naj bolj všeč pri vas, je to da delate profesionalno.
Res zelo sproščeno vzdušje in stranka je za njih na prvem mestu. Jaša top top💪💇♂️