
ful dobri frizerji in se dobr strizejo in se dobre cene za tako dobro frizuro j ti jo nardijo
Salon je fantastičen... Super EKIPA... Kar mi pa je naj bolj všeč pri vas, je to da delate profesionalno.
Daleč najboljša ekipa :) Prijazni, ustrežljivi, profesionalni in odlični frizerji! Priporočam :)
Odlična storitev, prijazno osebje, sproščeno vzdušje in lep salon.
Res zelo sproščeno vzdušje in stranka je za njih na prvem mestu. Jaša top top💪💇♂️