
Frizerka ne pozna razlike med krajsanjem las ter pobriti z masinco🤦 not good
Ottimo servizio. Le auguro buona fortuna. Se lo merita...
Martino zelo cenim, ker mi zelo dobro postriže lase in mi uredi tudi brke in obrvi. Še dolgo bo moja zaupanja vredna frizerka.
Zame in za moje prijatelje je najboljša frizerka daleč naokoli, ker se posveti stranki do potankosti.Dokler ne opravi vsako malenkost na frizuri, te ne spusti s stola.Poleg tega pa je mila, zgovorna in te spravi v dobro voljo.Bravo Martina, kar tako naprej.Danes dopoldne mi je uredila frizuro, ki naj bi me popeljala h praznovanju Božiča in silvestrovanja.Vse pohvale Martininim rokam in izmenjenim besedam med striženjem in željam, da bi me še velikokrat ostrigla. Zapisano na Božični večer 2013.
Odlična frizerka in prijazna tudi. Priporočam.