Prijavite se in delite svoje mnenje.
Odlična frizerka in prijazna tudi. Priporočam.
Frizerka ne pozna razlike med krajsanjem las ter pobriti z masinco🤦 not good
Ottimo servizio. Le auguro buona fortuna. Se lo merita...
Odlična frizerka in prijazna tudi. Priporočam.