Prijavite se in delite svoje mnenje.
Odlična frizerka, hitra, prijazna, natančna in spretna. Vrhunsko! Pa še parking tik pred vrati.
Vrsto let, dobrih izkušenj.
Super ni pripomb
Odlična frizerka, hitra, prijazna, natančna in spretna. Vrhunsko! Pa še parking tik pred vrati.