Prijavite se in delite svoje mnenje.
Odlična frizerka, hitra, prijazna, natančna in spretna. Vrhunsko! Pa še parking tik pred vrati.
Vrsto let, dobrih izkušenj.
Super ni pripomb
Odlična izkušnja, vljudni, vrnili bi se, kadar koli bo mogoče. Nepozabna izkušnja.
Striženje ali čvek. Eno ali oboje, Nina poskrbi.
Odlična frizerka, hitra, prijazna, natančna in spretna. Vrhunsko! Pa še parking tik pred vrati.