
Izjemno strokovno, prijazno osebje. Že 20 let moj frizerski salon 🥰
Odlični frizerski salon. Strokovnost, prijaznost, ne glede na to, katera od punc vas striže.
Vem povedat le to da sem zelo zadovoljen iz osebjem in njihovim delom.
Prijazen sprejem in tudi otroci se radi strižejo, ker je osebje prijazno
V salonu dobiš storitev tako, kot si želiš. Strokovno in prijazno osebje.