Prijavite se in delite svoje mnenje.
Zelo dobro osebje in zelo dobro striženje še posebej moško mulleta vse pohvale vse top Klara :)
Florjan s svojo kreativno in natančno roko uredi veliko in malo. 🥰 Mi ga obožujemo. 💙
Zelo lepo urejen salon in zanimivo osebje. Priporočam obisk. Jaz sem stranka že 3 mesece in sem zelo zadovoljen.
Zelo dobro osebje in zelo dobro striženje še posebej moško mulleta vse pohvale vse top Klara :)