
Florjan s svojo kreativno in natančno roko uredi veliko in malo. 🥰 Mi ga obožujemo. 💙
Zelo lepo urejen salon in zanimivo osebje. Priporočam obisk. Jaz sem stranka že 3 mesece in sem zelo zadovoljen.
Eden in edini Fločo, ki mu škarje in jezik letita kot namazana. ❤️ Vsak obisk v Pilusu je posebno doživetje.
Če gre za nov salon z novim lastnikom, potem mu dajem oceno *5 zvezdic*. V primeru da pa je še vedno lastnica neka histerična ženska, ki se ne zna obnašati, ne ve kaj je bonton itd., in se je za pravico do enega rezerviranega prostega parkirnega prostora pripravljena s tujcem skregati na življenje in smrt. V tem primeru pa bo jasno (ko bom to preveril in bil siguren) ta frizerski salon od mene dobil *1 zvezdico*, kar je žal najnižja možna ocena na Google Maps, kajti če bi se dalo, bi mu seveda dal *0 zvezdic*.
Zelo dobro osebje in zelo dobro striženje še posebej moško mulleta vse pohvale vse top Klara :)