Prijavite se in delite svoje mnenje.
Frizerka Tina res obvlada. Zelo zadovoljna.
Zelo prijazno osebje, zelo zadovoljen z uslugo
Na žalost ne priporočam salona: končala sem s površno narejenimi, rumenimi prameni in neurejenim videzom. Račun pa je bil še enkrat višji kot pri kolegici za isto storitev.
Frizerka Tina res obvlada. Zelo zadovoljna.