
Zelo prijazno osebje, zelo zadovoljen z uslugo
Na žalost ne priporočam salona: končala sem s površno narejenimi, rumenimi prameni in neurejenim videzom. Račun pa je bil še enkrat višji kot pri kolegici za isto storitev.
Cisto,urejeno... ljubazni ljudje...
So super, prijazni in strokovni
Frizerka Tina res obvlada. Zelo zadovoljna.