Prijavite se in delite svoje mnenje.
Klavdija je odlična frizerka
Goljufajo pri cenah. Se narocis na mosko strizenje, na koncu placas zensko 30€. Samo malo masinca in malo skarje, brez umivanja las in drugih storitev.
Najboljsa frizerka dalec okoli. Cenovno ugodna, ustrezljiva in prijazna 🙏 priporocam!
Klavdija je odlična frizerka