Prijavite se in delite svoje mnenje.
Prijazne in fajn punce. Odlinoooo
Ful prijazne, hitre, vse top!
Zelo zadovoljna, da sem se odločila za ta salon po mnogih letih! Prijazne, ustrežljive, predvsem pa sem zadovoljna, da sem postrižena, kot sem želela! In normalne cene, kar danes ni zanemarljivo!
Prijazne in fajn punce. Odlinoooo