
Ful prijazne, hitre, vse top!
Zelo zadovoljna, da sem se odločila za ta salon po mnogih letih! Prijazne, ustrežljive, predvsem pa sem zadovoljna, da sem postrižena, kot sem želela! In normalne cene, kar danes ni zanemarljivo!
Zlata vreden salon, prilagodljivo ter zelo prijazno osebje. Ob kavici vam ponudijo masažo lasišča, pocrkljajo tudi s čokolatini. Če nimate časa, se dogovorite za ekspres striženje, v pičlih 15 do 20min uredijo vse.....lasišče, obrvi, brada. Vse pohvale
Najboljši frizerski salon na svetu. Čeprav zdaj živim v Novem mestu še vedno hodim samo in absolutno v njihov salon moj Filip pa tudi seveda.
Prijazne in fajn punce. Odlinoooo