Super storitev plus prijazna storitev.nazalodt se vedno najdejo kritiki,ki mislijo da bodo po strizenjo kar brad piti pa tko naprej.men osebno so super
GK
Goran Kulaga
Vse pohvale! Strizenje pri Martini hitro in zelo kvalitetno! Hvala 👍👍👍
OS
osem sekund
izjemno slab strižejo. cene previsoke. nikoli več pri njih ...
Super storitev plus prijazna storitev.nazalodt se vedno najdejo kritiki,ki mislijo da bodo po strizenjo kar brad piti pa tko naprej.men osebno so super