
Vse pohvale! Strizenje pri Martini hitro in zelo kvalitetno! Hvala 👍👍👍
izjemno slab strižejo. cene previsoke. nikoli več pri njih ...
Zelo pridne in hitre punce. Vrhunsko striženje. Vedno se držijo termina za naročene stranke.
Osebje ne upošteva naročenega časa. Kljub temu, da imjo opcijo naročanja, potem vaše ure ne upoštevajo!
Super storitev plus prijazna storitev.nazalodt se vedno najdejo kritiki,ki mislijo da bodo po strizenjo kar brad piti pa tko naprej.men osebno so super