Prijavite se in delite svoje mnenje.
Zelo ljubazna oseba, 10/10!
Najboljša frizerka daleč naokoli z izkušnjami❤️🍀
Super frizerka z izkušnjami in posluhom, priporočam
Zelo ljubazna oseba, 10/10!