Zelo zadovoljna s storitvijo! Super so – hitre, profesionalne in zelo prijazne. Odlično preberejo želje stranke, tudi ko sama ne veš točno, kaj bi rada. Zagotovo se še vrnem! ❤️🥰
RG
Robert Guzijan
Top frizerke, bil danes prvič tam, so mi dale občutek kot da sem njihov od nekdaj.
LS
Leja Stamol
Zelo prijazne in hitre. Tudi pri sami izvedbi so natančne, se posvetijo. Posebne pohvale za gospo Vesno.
Še pridemo!
Zelo zadovoljna s storitvijo! Super so – hitre, profesionalne in zelo prijazne. Odlično preberejo želje stranke, tudi ko sama ne veš točno, kaj bi rada. Zagotovo se še vrnem! ❤️🥰