
Top frizerke, bil danes prvič tam, so mi dale občutek kot da sem njihov od nekdaj.
Zelo prijazne in hitre. Tudi pri sami izvedbi so natančne, se posvetijo. Posebne pohvale za gospo Vesno. Še pridemo!
Zelo hitro dobiš termin, super striženje moško in žensko, prijazne zaposlene, cene primerne, vse top! ☺️
Frizerki sem zelo jasno povedala, kakšne imam želje - dolgi paž, spodaj zabrito. Da ne bi bilo pomote, koliko las naj odstrani in kakšno linijo naj ubere, sem ji pokazala sliko (punca s črnimi lasmi). Dejanski rezultat je na drugi sliki. - Popolnoma druga linija - Asimetrija, ki se jo vidi iz vesolja - To katastrofo sem videla šele doma, saj se je frizerka odločila, da mi ne bo nič omenila. Po koncu striženja frizerji običajno z drugim ogledalom pokažejo, kakšna je frizura zadaj. V salonu Pro Look sem na koncu dobila le račun. Res ne priporočam.
Zelo zadovoljna s storitvijo! Super so – hitre, profesionalne in zelo prijazne. Odlično preberejo želje stranke, tudi ko sama ne veš točno, kaj bi rada. Zagotovo se še vrnem! ❤️🥰